Filteren op

Merk

Merk

Prijs

Prijs

Diverse kopen in België? Doe het online bij computercentrale.be.

Diverse

Diverse

Er zijn 2200 producten.

Item 1-12 van 2200 in totaal item(s)

Actieve filters

Cisco 10GBASE-SR X2 Module

€ 1.164,90 Prijs
Cisco 10GBASE-SR X2 Module, 36 x 91 x 13,46 mm, Laser Class 1 21CFR-1040 LN#50 7/2001; Laser Class 1 IEC60825-1, -40 - 75 °C, 0 - 40 °C

10GBASE-SR Module supports a link length of 26 m on standard FDDI grade MMF. Using 2000 MHz*km MMF (OM3), up to 300 m link lengths are possible.

Cisco OC-3/STM-1 Pluggable...

€ 489,90 Prijs
Cisco OC-3/STM-1 Pluggable Multi-Mode Fibre (2 km) Transceiver Module multi-mode fibre, Bedraad, OC-3/STM-1, SFP, LC

OC-3/STM-1 Pluggable Short-Reach (2 km) Transceiver Module, 1310-nm, MMF, LC

Hewlett Packard Enterprise...

€ 2.969,90 Prijs
Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC LR Single Mode 10km 1310nm, XFP, LC, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u, Single-mode, LR

HP X130 10G XFP LC LR Transceiver