Netwerkkaarten

Netwerkkaarten

Er zijn 710 producten.

Item 1-48 van 710 in totaal item(s)

Actieve filters

Cisco 4-Port T1/E1 Clear...

€ 2.584,90 Prijs
Cisco 4-Port T1/E1 Clear Channel High-Speed WAN Interface Card, Bedraad, 78,2 x 120,4 x 19,1 mm, EN60950, 5 - 95 procent, 0 - 40 °C, -40 - 70 °C

4-Port T1/E1 Clear Channel High-Speed WAN Interface Card

Epson Type B EpsonNet...

€ 389,90 Prijs
Epson Epson Type B EpsonNet 10/100 Base Tx Internal Print Server 5, Ethernet LAN, 0 - 40 °C, 30 - 90 procent, -40 - 70 °C, UL/CSA, FCC, 10, 100

Epson Type B EpsonNet 10/100 Base Tx Internal Print Server 5

Fujitsu Gigabit Ethernet...

€ 39,90 Prijs
Fujitsu Gigabit Ethernet PCIe x1 DS, Bedraad, 10/100/1000BaseT(X), PCI-E, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, Ethernet, 15 - 35 °C

Gigabit Ethernet PCIe x1, DS FTS D2907, 10/100/1000 Mbit/s, Dash manageability for AMD platforms, RJ45, WoL, autodetect, PXE Boot, PCI Express 2.0

Hewlett Packard Enterprise...

€ 1.664,90 Prijs
Hewlett Packard Enterprise BS668A, Bedraad, PCI-E, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, Ethernet, 1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-TX, 10BASE-T, 10GBASE-T, 22,4 x 31,2 x 6,4 mm

HP CN1000Q Dual Port Converged Network Adapter

Hewlett Packard Enterprise...

€ 589,90 Prijs
Hewlett Packard Enterprise NC365T, 10/100/1000 Mbit/s, Bedraad, PCI-E, Ethernet, Cat. 5e, Microsoft Windows Server 2008 (32/64), Enterprise, SBS, Web, Embedded, & R2

HP NC365T 4-port Ethernet Server Adapter

Hewlett Packard Enterprise...

€ 844,90 Prijs
Hewlett Packard Enterprise 610609-B21, Zwart, Groen, Zilver, Wit, ServerEngines BE3, Bedraad, PC Card, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, Ethernet

HP NC552m 10Gb 2-port Flex-10 Ethernet Adapter

Hewlett Packard Enterprise...

€ 709,90 Prijs
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530FLR-SFP+, Grijs, Broadcom BCM57810S, Bedraad, PCI-E, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3x, Ethernet

2P, SFP+, PCIe 2.0 x8, 10Gb/s, 256MB, 12W

Hewlett Packard Enterprise...

€ 154,90 Prijs
Hewlett Packard Enterprise 331T, Groen, Grijs, Broadcom BCM5719, Bedraad, 10/100/1000BaseT(X), PCI-E, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

4 x RJ-45, PCIe, 2Gb/s, 4.3W

Hewlett Packard Enterprise...

€ 1.399,90 Prijs
Hewlett Packard Enterprise InfiniBand QDR/EN 10Gb Dual Port 544M Adapter, Server, Bedraad, PCI-E, Fiber, 2 x Infiniband QDR

HP InfiniBand QDR/EN 10Gb Dual Port 544M Adapter

Hewlett Packard Enterprise...

€ 709,90 Prijs
Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 554FLB, Groen, Grijs, Emulex BE3, Bedraad, PCI-E, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, Ethernet

HP FlexFabric 10Gb 2-port 554FLB Adapter

Hewlett Packard Enterprise...

€ 709,90 Prijs
Hewlett Packard Enterprise Flex-10 530FLB, Groen, Grijs, Broadcom BCM 57810S, Bedraad, PCI-E, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3x, 0 - 55 °C

HP Flex-10 10Gb 2-port 530FLB Adapter

Hewlett Packard Enterprise...

€ 404,90 Prijs
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530T, Bedraad, PCI-E, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u, Ethernet

HP Ethernet 10Gb 2-port 530T Adapter

Hewlett Packard Enterprise...

€ 394,90 Prijs
Hewlett Packard Enterprise NC360m, Zwart, Groen, Zilver, Wit, Intel 82571EB, Bedraad, 10/100/1000BaseT(X), PCI-E, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x

2x1Gbs, Intel 82571EB, PCI Express x4

Hewlett Packard Enterprise...

€ 879,90 Prijs
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver, SFP+, LC, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u, 0 - 70 °C, MSA, -40 - 85 °C

HP BladeSystem c-Class 10Gb Short Range Small Form-Factor Pluggable Option

Hewlett Packard Enterprise...

€ 149,90 Prijs
Hewlett Packard Enterprise 615732-B21, 1588, 802.1as, Bedraad, 10/100/1000BaseT(X), IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, Ethernet

HP Ethernet 1Gb 2-port 332T Adapter

Hewlett Packard Enterprise...

€ 509,90 Prijs
Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+, Bedraad, PCI-E, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, Ethernet, SFP+

HP Ethernet 10Gb 2-port 530SFP+ Adapter

Intel PRO/1000 GT

€ 39,90 Prijs
Intel PRO/1000 GT, PC, Bedraad, PCI, Category-5 up to 100m, 0 - 55 °C, Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet

Intel© PRO/1000 GT Desktop Adapter PWLA8391GT

Intel PRO/1000 PT Dual Port...

€ 179,90 Prijs
Intel PRO/1000 PT Dual Port Server Adapter, Bedraad, PCI, Category-5 up to 100m, 3.3 V, Intel 82571GB, SNMP • DMI 2.0

Two Gigabit Copper Server Connections in a Single PCI Express Slot

Intel PRO/1000 GT Desktop...

€ 34,90 Prijs
Intel PRO/1000 GT Desktop Adapter, 802.2, 802.3ab, 802.1Q, 802.3x, IEEE 802.1p, Bedraad, PCI, Ethernet, Cat-5, 4-pair, 0 - 55 °C

Intel© PRO/1000 GT Desktop Adapter 10/100/1000 Mbps

Intel Gigabit PRO/1000 CT

€ 39,90 Prijs
Intel Gigabit PRO/1000 CT, 10/100/1000 Mbit/s, 802.3z, Bedraad, Windows 2000/XP/Vista/Server 2003/Server 2008, Linux, DOS, PCI-E, 0 - 55 °C

Gigabit PRO/1000 CT Desktop Adapter PCI-express

Intel X520-DA2

€ 324,90 Prijs
Intel X520-DA2, Intel 82599EN, IEEE 802.3, Bedraad, Intel 82599, PCI-E, Ethernet

Ethernet Server Adapter X520-DA2

Intel Gigabit ET

€ 174,90 Prijs
Intel Gigabit ET, 10/100/1000, Bedraad, Intel 82576, PCI-E, Category-5 up to 100m, 0 - 55 °C

Intel Gigabit ET Dual Port Server Adapter

Intel PRO/1000 PF Dual Port...

€ 744,90 Prijs
Intel PRO/1000 PF Dual Port Server Adapter, Intel 82571EB, Bedraad, PCI, MMF 50um up to 550m; MMF 62.5um up to 275m, 0 - 55 °C, FCC B,UL,CE,VCCI,BSMI,CTICK,MIC

INTEL Pro1000PF / PCI Express1.0a / Intel 82571EB / 1000 Mbps

Intel Gigabit ET Dual Port...

€ 144,90 Prijs
Intel Gigabit ET Dual Port Server Adapter Bulk, 10/100/1000, Bedraad, Intel 82576, PCI-E, 0 - 55 °C, -40 - 70 °C

Intel Gigabit ET Dual Port Server Adapter BULK Five-Pack Units

Intel I350F4 netwerkkaart &...

€ 1.249,90 Prijs
Intel I350F4, Bedraad, PCI-E, Fiber, MMF 50um up to 550m; MMF 62.5um up to 275m, Intel I350, 5 GT/s, x4 Lane

Ethernet Server Adapter I350-F4 - MMF 50um/62.5um, TDP 6 W, PCIe v2.1 (5.0GT/s), 5 GT/s, x4 Lane

Intel X540-T2

€ 554,90 Prijs
Intel X540-T2, X540, Bedraad, PCI-E, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, Ethernet, RJ-45 Category-6 up to 55 m; Category-6A up to 100 m

Ethernet Converged Network Adapter X540-T2

D-Link DUB-E100...

€ 34,90 Prijs
D-Link DUB-E100, Zwart, 10/100, OHCI, EHCI, Bedraad, 10/100BaseT(X), USB

DUB-E100 - USB 2.0, Fast Ethernet, IEEE 802.3, 802.3u

D-Link DGE-528T...

€ 19,90 Prijs
D-Link DGE-528T, Groen, CSMA/CD, Bedraad, 10/100/1000BaseT(X), PCI, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

DGE-528T - PCI, Gigabit Ethernet, CSMA/CD

D-Link PowerLine AV 500

€ 104,90 Prijs
D-Link PowerLine AV 500, Wit, Bedraad, 10/100BaseT(X), RJ-45, IEEE 1901, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, Ethernet

IEEE 1901, 2x 10/100BASE-TX RJ-45 Auto MDI/MDIX, 99.3 g, White

D-Link DWM-157 3G UMTS...

€ 44,90 Prijs
D-Link DWM-157, 3.5G, 3G, GSM, HSPA, HSPA+, Wit, Windows XP/Vista/7 Mac OS X 10.4.0+, -10 - 55 °C, CE GCF

HSPA+ USB Adapter, 21.6 Mbps, 6-pin SIM, Micro SD (32GB Max)

Devolo dLAN 500 AVpro UNI

€ 219,90 Prijs
Devolo dLAN 500 AVpro UNI, Zwart, 10, 100, 1000, Bedraad, 10/100/1000BaseT(X), Ethernet, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

dLAN 500 AVpro UNI, 3x 10/100/1000 (mbps), RJ-11, Coax, Black

Devolo dLAN 500 AV Wireless+

€ 179,90 Prijs
Devolo dLAN 500 AV Wireless+, Wit, Bedraad/Draadloos, 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 10/100BaseT(X), PowerPlug, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 8

dLAN 500 AV Wireless+, Starter Kit, LAN, WLAN, 6W

Devolo DLAN 500 duo

€ 49,90 Prijs
Devolo DLAN 500 duo, Wit, Bedraad, 10/100BaseT(X), PowerPlug, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, Ethernet

DLAN 500 duo, 128 Bit AES, 300 m, 2x RJ-45

Devolo dLAN 500 duo Starter...

€ 84,90 Prijs
Devolo dLAN 500 duo Starter Kit, Wit, Bedraad, 10/100BaseT(X), PowerPlug, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, Ethernet

DLAN 500 duo Starter Kit, 128 Bit AES, 300 m, 2x RJ-45

Devolo dLAN 500 duo Network...

€ 114,90 Prijs
Devolo dLAN 500 duo Network Kit, Wit, Bedraad, 10/100BaseT(X), PowerPlug, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, Ethernet

DLAN 500 duo Network Kit, 128 Bit AES, 300 m, 2x RJ-45

TP-LINK TG-3269...

€ 19,90 Prijs
TP-LINK TG-3269, Bedraad, 10/100/1000BaseT(X), PCI, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, Ethernet, 0 - 40 °C

TG-3269, Gigabit PCI Adapter