Firewire

Firewire

Er zijn 25 producten.

Item 1-12 van 25 in totaal item(s)

Actieve filters

StarTech.com 7 m...

€ 39,90 Prijs
StarTech.com 7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC, 7 m, LC, SC, Mannelijk/Mannelijk, Geel

StarTech.com 7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC

StarTech.com 4 poorts...

€ 264,90 Prijs
StarTech.com 4 poorts industriële USB naar RS-232/422/485 seriële adapter 15 kV ESD bescherming, USB 2.0 Type-B, Serie, Zwart, Staal, Stroom, CE, FCC, TAA, RoHS

StarTech.com 4 poorts industriële USB naar RS-232/422/485 seriële adapter 15 kV ESD bescherming

StarTech.com 8 poorts...

€ 414,90 Prijs
StarTech.com 8 poorts industriële USB naar RS-232/422/485 seriële adapter 15 kV ESD bescherming, USB 2.0, Serie, Zwart, Staal, Stroom, CE, FCC, TAA, RoHS

StarTech.com 8 poorts industriële USB naar RS-232/422/485 seriële adapter 15 kV ESD bescherming

i-tec USB3STADA...

€ 39,90 Prijs
i-tec USB3STADA, USB 3.0, SATA III, Mannelijk/Vrouwelijk, 0,15 m, Zwart

i-tec adapter USB 3.0 for SATA III with external power supply, for 2.5"/3.5" SATA I/II/III HDD SSD and optical disc drives BLU-RAY/DVD/CD

Ewent EW7012 USB 3.0 (3.1...

€ 39,90 Prijs
Ewent EW7012, HDD, SSD, SATA, SATA II, SATA III, 2.5,3.5", USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-B, 12 V, 1 A

USB 3.1 Gen1 (USB 3.0) Docking Station for 2.5 and 3.5 inch SATA HDD/SSD

HP 150W Slim Smart...

€ 74,90 Prijs
HP 150W Slim Smart, Notebook, Binnen, 150 W, Zwart, HP, ZBook Studio G3, ZBook 15 G3, ZBook 15u G3

HP 150W Slim Smart AC Adapter (4.5mm)