Firewire

Firewire

Er zijn 33 producten.

Item 1-12 van 33 in totaal item(s)

Actieve filters

StarTech.com 7 m...

€ 44,90 Prijs
StarTech.com 7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC, 7 m, LC, SC, Mannelijk/Mannelijk, Geel

StarTech.com 7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC

StarTech.com 4 poorts...

€ 304,90 Prijs
StarTech.com 4 poorts industriële USB naar RS-232/422/485 seriële adapter 15 kV ESD bescherming, USB 2.0 Type-B, Serie, Zwart, Staal, Stroom, CE, FCC, TAA, RoHS

StarTech.com 4 poorts industriële USB naar RS-232/422/485 seriële adapter 15 kV ESD bescherming

StarTech.com 8 poorts...

€ 474,90 Prijs
StarTech.com 8 poorts industriële USB naar RS-232/422/485 seriële adapter 15 kV ESD bescherming, USB 2.0, Serie, Zwart, Staal, Stroom, CE, FCC, TAA, RoHS

StarTech.com 8 poorts industriële USB naar RS-232/422/485 seriële adapter 15 kV ESD bescherming

i-tec USB3STADA...

€ 39,90 Prijs
i-tec USB3STADA, USB 3.0, SATA III, Mannelijk/Vrouwelijk, 0,15 m, Zwart

i-tec adapter USB 3.0 for SATA III with external power supply, for 2.5"/3.5" SATA I/II/III HDD SSD and optical disc drives BLU-RAY/DVD/CD

i-tec USB-C / USB 3.0...

€ 44,90 Prijs
i-tec USB-C / USB 3.0 Internal Front panel with Audio, SATA, 3,5 mm, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Zwart, PC, 5 Gbit/s, 95 mm

USB-C / USB 3.0 Internal Front panel with Audio

i-tec Metal USB-C Charging...

€ 64,90 Prijs
i-tec Metal USB-C Charging HUB 7x USB 3.0 + Power Delivery 60W, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, Wit, 60 W, 0,33 m, USB

USB-C Metal Charging HUB 7x USB 3.0 + Power Delivery 60W